Biznes

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Term Maltańskich dla firm. Umożliwiamy organizację różnorodnych wydarzeń biznesowych oraz oferujemy przestrzenie reklamowe, dzięki którym Twoje usługi staną się bardziej widoczne. Już dziś poznaj centrum konferencyjne – zlokalizowane w pięknej scenerii Jeziora Maltańskiego!

Pokaż więcej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Term Maltańskich dla firm. Umożliwiamy organizację różnorodnych wydarzeń biznesowych oraz oferujemy przestrzenie reklamowe, dzięki którym Twoje usługi staną się bardziej widoczne. Już dziś poznaj centrum konferencyjne – zlokalizowane w pięknej scenerii Jeziora Maltańskiego!

Sale konferencyjne w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie udostępniają różne sale konferencyjne. Będą one idealne do organizacji spotkań biznesowych – zarówno tych większych, jak i nieco bardziej kameralnych. Ich powierzchnia jest zróżnicowana, co pozwala na dostosowanie pomieszczeń do potrzeb danej grupy uczestników.

Ponadto wszystkie wnętrza tego typu są przestronne, nowoczesne oraz dobrze wyposażone. Zapewniamy odpowiednie warunki do prowadzenia efektywnych szkoleń i rozmów z pracownikami lub partnerami.

Wynajem torów pływackich i Aquapark

Ponadto oferujemy również możliwość wynajmu torów pływackich, co stanowi okazję dla firm zajmujących się nauką pływania oraz innymi aktywnościami w wodzie. To doskonała przestrzeń do prowadzenia treningów czy lekcji dla różnych grup wiekowych.

Do dyspozycji gości są tory na 25-metrowym basenie pływackim w hali Basenów Sportowych, tory na małym basenie oraz strefa Aquaparku – tam czekają na Ciebie przeróżne atrakcje, takie jak basen z falą i zjeżdżalnie.

Sesje zdjęciowe na terenie Term Maltańskich

Termy Maltańskie to nie tylko idealne miejsce do rozrywki i treningu sportowego – wyróżniają się one także pod względem architektonicznym. Niepowtarzalna sceneria kompleksu oraz różnorodne strefy, takie jak luksusowy Świat Saun, tropikalny Aquapark, stanowią doskonałe tło dla profesjonalnych fotografów, projektantów i artystów. Jesteśmy jednak także dostępni dla osób poszukujących niebanalnych przestrzeni do realizacji własnych projektów.

Na terenie Term Maltańskich odbywają się więc zorganizowane sesje zdjęciowe reklamowe, które mogą być wykorzystane w kampaniach społecznych, plenery fotograficzne, prezentacje usług i produktów, a nawet kreatywne i oryginalne sesje ślubne. Dzięki różnorodności unikalnym wnętrzom możliwości twórcze są praktycznie nieograniczone.

Imprezy i pikniki firmowe w Termach Maltańskich

Termy Maltańskie to nie tylko Aquapark, ale także inne ciekawe przestrzenie. Zdecydowanie warto zorganizować tu imprezę integracyjną lub nawet i piknik firmowy. Dzięki różnorodności dostępnych stref goście mają możliwość wyboru odpowiedniego miejsca do stworzenia swojego wydarzenia.

Baseny sportowe w Termy Maltańskie są doskonałe do organizacji firmowych zawodów sportowych czy treningów piłki wodnej. Aquapark natomiast pozwala nie tylko na relaks i wypoczynek, ale również na realizację szeregu zajęć z zakresu team-buildingu. Pozytywnie wpłynie to na relacje w zespole, co z pewnością przełoży się na atmosferę w pracy.

Świat Saun oraz SPA 1306 stanowią idealne miejsce na zasłużony odpoczynek po intensywnym okresie pracy, ważnej konferencji lub osiągnięciu zamierzonego celu biznesowego. Ponadto tereny zielone otaczające Termy Maltańskie są świetną lokalizacją do organizacji pikników, które można połączyć z wodną zabawą.

Warto także pamiętać, że wszystkie te atrakcje możemy połączyć w ciekawe pakiety, które będą dostosowane do Twoich oczekiwań i potrzeb. Zapraszamy!

Skip to content