Kampanie i banery reklamowe Poznań → Termy Maltańskie

biznes_www_nr_007

Ponad 100 tysięcy osób odwiedzających miesięcznie Termy Maltańskie to olbrzymia grupa odbiorców – Twoich potencjalnych klientów. Wykorzystaj naszą popularność do przeprowadzenia ciekawej i skutecznej kampanii reklamowej, wizerunkowej lub społecznej. Możliwości jest naprawdę wiele – to może być stoisko w głównym holu, obrandowane wyposażenie obiektu (np. ławki), naklejki na szafkach i ścianach w szatniach, dynamiczna reklama na ekranie LED i full HD albo tradycyjne banery reklamowe. Poznań → Termy Maltańskie – zapraszamy do współpracy!

Kompleksową ofertę w zakresie tworzenia, organizowania i prowadzenia kampanii w Termach Maltańskich przygotują nasi specjaliści. Chętnie się spotkamy i omówimy szczegóły. Jesteśmy elastyczni, myślimy nieszablonowo, dobrze znamy profil naszych Klientów – wspólnie przygotujemy skuteczną kampanię, która zrealizuje Twoje cele.

Skontaktuj się z nami:

  • Magdalena Ostrowska – główny specjalista ds. sprzedaży:

E-mail: magdalena.ostrowska@termymaltanskie.com.pl, tel.: (+48) 61 222 61 18, kom. 882 014 764

Reklama wewnątrz i na zewnątrz obiektu – ekrany LED, full HD i tradycyjne banery reklamowe w Poznaniu

Jako największy obiekt sportowo-rekreacyjny w Polsce nasze Termy Maltańskie to po pierwsze idealne miejsce na wielkoformatową reklamę. Dużą powierzchnię ekspozycji zapewnia nasz billboard na plaży zewnętrznej (w sercu miasta!), nowoczesne ekrany LED i full HD wewnątrz obiektu czy aż proszące się o ciekawe oklejenie ściany w szatniach – skutecznie przyciągniesz uwagę odbiorców. Reklama zewnętrzna w Poznaniu w Termach Maltańskich jest również doskonale widoczna dla mieszkańców i turystów spędzających czas nad jeziorem lub korzystających z innych licznych atrakcji w tej części miasta czy dojeżdżających do pracy, szkoły.

Nowoczesne ekrany LED i full HD znajdujące się na wyposażeniu budynku pozwalają nam wyświetlać dynamiczne – atrakcyjne i przyciągające wzrok kreacje w doskonałej jakości. Do tego proponujemy umieszczenie tradycyjnych banerów lub plakatów w tej zarówno reprezentacyjnej (np. w holu głównym), jak i bardziej intymnej (np. szatnie) przestrzeni. Umożliwiamy również przygotowanie stoiska promocyjnego lub sprzedażowego w holu – nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi Klientami. Całości dopełnia dystrybucja ulotek i sampling produktów. Mamy sporo wolnej przestrzeni, w której wyeksponujesz roll-upy, X-banery i balony reklamowe.

Poznań, popularny obiekt sportowo-rozrywkowy w samym sercu miasta, tysiące osób odwiedzających każdego dnia, miejsce przyjemności, relaksu – to najlepsze otoczenie dla przynoszących efekty banerów reklamowych i innych form promocji.

Niestandardowe powierzchnie i tablice reklamowe – Poznań

Sami uwielbiamy niestandardowe akcje reklamowe i formaty marketingowe, a zatem i takie propozycje znajdują się w naszej ofercie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy ambientowe promocji czy obrandowanie wyposażenia naszego obiektu – przygotowanie firmowych ławek lub leżaków, naklejek na lustrach czy pod prysznicami, wyklejenia podłogi lub ścian w szatni. Jedną z najskuteczniejszych form reklamy wizerunkowej jest też przygotowanie plakatów na szafki w szatniach – nawet mimowolnie każdy z naszych Klientów zapozna się z przekazem reklamowym, a także ugruntuje sobie w świadomości nazwę czy logo firmy.

Ze względu na sportowo-rekreacyjny charakter naszego obiektu Termy Maltańskie są również świetnym miejscem do prowadzenia działań reklamowych z wykorzystaniem wartości dodanej, czyli przykładowo edukacji, doradztwa lub mikrousług w sferze zdrowia, dobrego samopoczucia. Tego rodzaju akcje marketingowe są wyjątkowo skuteczne, ponieważ dają odbiorcom rzeczywiste, namacalne korzyści, ale bez nachalnej otoczki reklamowej.

Skuteczna reklama – Poznań. Ponad 100 tysięcy potencjalnych klientów miesięcznie!

Wydrukowane banery i ulotki lub inne materiały promocyjne umieszczone w obiekcie zyskają tysiące odbiorców każdego dnia. Miesięcznie odwiedza nas ponad 100 tysięcy osób – w dodatku z wielu różnych grup społecznych. Z jednej strony są to całe rodziny z dziećmi, z drugiej osoby młode (studenci i młodzi dorośli) dbające o zdrowy styl życia i relaks. Z naszej oferty chętnie korzystają także seniorzy. Liczną grupę odwiedzających stanowią też oczywiście sportowcy w różnym wieku, od juniorów po dorosłych, profesjonalnych i amatorskich zawodników. Nasz obiekt łączy sport, dobrą zabawę, rekreację i relaks oraz dbałość o ciało i umysł – każda z tych sfer przyciąga odrobinę inną grupę odbiorców, lecz łącznie to niemal kompletny przekrój społeczeństwa.

Niezależnie od tego, czy już masz pomysł na kampanię, czy dopiero rozeznajesz się w możliwościach; czy chcesz zamieścić jeden skromny baner reklamowy, czy też zadbać o oryginalną formę reklamy – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i przygotujemy indywidualną ofertę na akcje, stoiska, reklamy multimedialne i szyldy reklamowe w Poznaniu (cennik, czas trwania kampanii, konkretne miejsca itp.).

Skip to content