Aquapark

Raj w samym centrum Poznania. Miejsce wprost stworzone dla każdego, kto kocha tropikalny klimat, relaks i dobrą zabawę. Nie brakuje tu basenów, zjeżdżalni, placów zabaw, rajskiej plaży i  zawsze zielonej roślinności, która bujnie otacza baseny z lazurową wodą. Jest tu nawet wulkan, który góruje nad całą strefą niczym Mauna Kea na Hawajach. Wśród wielu basenów są i dwa całoroczne, z widokiem na Jezioro Maltańskie, które o każdej porze roku wygląda zjawiskowo.

Pokaż więcej

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnia Kamikaze

zjeżdżalnia kamikaze park wodny

Sezonowe zjeżdżalnie przygotowane dla wszystkich lubiących adrenalinę, prędkość i wielkie emocje. Atrakcje otwarte w sezonie letnim to gwarancja dobrej rozrywki. Szybkość zjazdu, załamania dodające zjazdom charakteru ekstremalnego i otwarty charakter to wyróżniające cechy tych zjeżdżalni.

* dostępna dla osób powyżej 10lat

Zjeżdżalnia Dzika Rzeka Zewnętrzna

park wodny

Zewnętrzna, otwarta zjeżdżalnia o długości aż 166 metrów, która dostarcza przyjemnego czucia płynięcia z rwącym nurtem górskiej rzeki. Atrakcja jest włączana cyklicznie, a uruchomienie zjeżdżalni zostaje zasygnalizowane dźwiękiem. Doskonałe miejsce zabaw dla osób w grupach oraz wszystkich umiejących pływać.

* dostępna dla osób powyżej 14lat i powyżej 160cm wzrostu.

Zjeżdżalnia Dzika Rzeka Wewnętrzna

atrakcje w poznaniu

Wewnętrzna zjeżdżalnia Dzika Rzeka o długości 64,5 m to znakomite miejsce zabaw dla wszystkich, a w szczególności grup znajomych. Cała rynna znajduje się wewnątrz Aquaparku i oddaje uczycie spływu z nurtem nieokiełznanej górskiej rzeki. Atrakcja uruchamiana jest codziennie, cyklicznie i sygnalizowana jest dźwiękiem.

* dostępna dla osób powyżej 14lat i powyżej 160cm wzrostu.

Zjeżdżalnia Wielotorowa

park wodny

3 zewnętrzne zjeżdżalnie sezonowe o długości 24 m każda. Konstrukcja składa się z wielu połączonych ze sobą równolegle torów. Umożliwia zjazd kilku osób jednocześnie bez ryzyka kolizji z innymi użytkownikami. Na zjeżdżalni możliwa jest rywalizacja w postaci wyścigów pomiędzy kilkoma osobami.

* dostępna dla osób powyżej 10lat.

Zjeżdżalnia Multimedialna

park wodny

Zamknięta, całoroczna zjeżdżalnia o długości 92,5 m posiadająca ciemne wnętrze i multimedialne efekty wizualne, które w połączeniu z nagłośnieniem wypełniają zjeżdżalnię od początku do końca. Unikatowe punkty świetlne, elementy stroboskopowe dają oszałamiający efekt, który zostanie zapamiętany na długo.

* dostępna dla osób powyżej 8lat.

Zjeżdżalnia Pontonowa

atrakcje w poznaniu

Zjeżdżalnia pontonowa o długości 124 metrów, to jedna z najpopularniejszych atrakcji Aquaparku, rewelacyjna oferta dla wszystkich lubiących dobrą zabawę i zwariowane zjazdy. Pontony zapewnią moc atrakcji i wrażenia, których nie da się osiągnąć podczas zjazdów z innych zjeżdżalni.

* W przypadku dzieci do 8 roku życia, zjazd jest możliwy TYLKO pod opieką pełnoletniego opiekuna.

 

Zjeżdżalnia Rodzinna - wewnętrzna

zjeżdżalnia rodzinna park wodny

Wewnętrzna zjeżdżalnia o długości 16 m dla dzieci i dorosłych. Posiada niewielki spad i małą prędkość, co pozwala na korzystanie z niej wszystkim użytkownikom bez ograniczeń wiekowych oraz przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

* W przypadku dzieci do 8 roku życia, zjazd jest możliwy TYLKO pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Zjeżdżalnia Klasyczna - wewnętrzna

wodne atrakcje dla dzieci

Zjeżdżalnia zamknięta, całoroczna, o długości 94 m. Najbardziej popularny element parków wodnych. Posiada podwójną pętlę, co zwiększa jej atrakcyjność. Jest doskonałą rozgrzewką przed innymi wyzwaniami na zjeżdżalniach.

* dostępna dla osób powyżej 8lat.

Zjeżdżalnia Turbo

atrakcje w poznaniu

Gotowi na ekstremalne przeżycia? Ta całoroczna, zamknięta zjeżdżalnia gwarantuje naprawdę bardzo dużą prędkość zjazdu i mocne wrażenia. Przeznaczona jest dla osób sprawnych fizycznie ze względu na zawrotne szybkosci i związane z tym mocne wrażenia.

* dostępna dla osób powyżej 14lat.

Zjeżdżalnia klasyczna - zewnętrzna

Zakręcona zjeżdżalnia klasyczna w kolorze pomarańczowym, która znajduje się w części zewnętrznej Aquaparku.

* dostępna dla osób powyżej 10lat.

Zjeżdżalnia Rodzinna - zewnętrzna

atrakcje w poznaniu

Szeroka zewnętrzna zjeżdżalnia rodzinna z charakterystycznymi, sympatycznymi stworzeniami morskimi, które są na niej wymalowane.

* dostępna dla osób powyżej 10lat.

Baseny

Basen Relaksacyjny - wypływowy

basen zewnętrzny

Basen relaksacyjny to cztery niezależne strefy relaksu, gdzie można odpocząć od nadmiaru wrażeń i które prowadzą do całorocznego basenu zewnętrznego z widokiem na Jezioro Maltańskie. Znajdziecie w nim silny wir wody (tzw. leniwą rzekę), wodne leżaki, kurtynę wodną, parasol wodny, hydromasaże czy bicze wodne.

Basen z falą

aquapark basen z falą

Idealna rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Energia wody połączona z falami, tworzy nadmorski klimat w środku miasta. Dodatkową atrakcją w basenie są pływające, piankowe zabawki w kształcie zwierząt oraz pojazdów.

Basen Geotermalny - wewnętrzny

wody geotermalne

Wspaniałe miejsce relaksu i rehabilitacji w wodzie geotermalnej z własnego odwiertu, nasyconej minerałami i pierwiastkami które pozytywnie wpływają na zdrowie. Kąpiele w tej wodzie zalecane są przy przewlekłych chorobach narządów ruchu i układu oddechowego, w okresie rekonwalescencji oraz w celu zwiększenia odporności ogólnej.

Basen Termomineralny - wypływowy

Całoroczny, zewnętrzny basen z wodą termomineralną z urzekającym widokiem na Jezioro Maltańskie. Liczne hydromasaże oraz gejzery pozwolą zrelaksować się zarówno w sezonie letnim, jak i zimą.

Basen Relaksacyjny - Zewnętrzny

basen z torem przeszkód

Sezonowy basen z oryginalnym torem przeszkód WIBIT dla osób, które szukają wyzwań, adrenaliny i nie boją się upadków do wody. Sprawdzicie tu swoją sprawność fizyczną. Basen czynny w sezonie letnim.

Basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi

Basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi

Sezonowy basen czynny od 1 maja do 30 września, w którym są zjeżdżalnie kamikadze, rurowa, rodzinna turkusowa oraz wielotorowa.

Jacuzzi

jacuzzi termy maltańskie

Basen z gorącą wodą i hydromasażem – miejsce odpoczynku i relaksu.

Złote kaskady

trzy baseny kaskadowe z hydromasażami i leżankami wodnymi

To tajemnicze miejsce, które swoim wystrojem przypomina złotą grotę z potężnymi stalaktytami, w którym znajdują się aż trzy baseny kaskadowe z hydromasażami i leżankami wodnymi. Oddając się relaksowi w jednym z nich nie trudno odnieść wrażenie, że oto znalazło się prawdziwe Źródło Wiecznej Młodości.

Dla dzieci

2 place zabaw dla dzieci

2 place zabaw dla dzieci

Na plaży zewnętrznej dostępne są 2 place zabaw dla dzieci, w tym jeden całkowicie wodny. Są to ulubione miejsca, w których przebywają najmłodsi. Rodzice nie rezygnując z czuwania nad bezpieczeństwem swoich pociech mogą jednocześnie korzystać z dobrodziejstw plaży i relaksować się. Więcej informacji o placach zabaw znajduje się w sekcji „plaża zewnętrzna”.

Brodzik dziecięcy

Brodzik dziecięcy

Miejsce zabaw dla najmłodszych. W brodziku ustawiona jest mini zjeżdżalnia, krokodyl oraz papuga, które tryskają wodą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się fontanny. Głębokość wody wynosi 30 cm.

Strefa interaktywna

aquapark poznań atrakcje

To multimedialna i interaktywna Knoocker. Gra polega na kontrolowaniu animacji komputerowych, wyświetlanych na interaktywnej platformie, za pomocą dowolnej piłki. Klienci mogą skorzystać z kilkunastu gier. Ze ścianki korzystają chętnie zarówno dzieci, jak i dorośli.

Pokój opiekuna i dziecka

pokój opiekuna

Pomieszczenie, w którym znajduje się przewijak, kojec dziecięcy, dwie toalety (w tym jedna dla dzieci), strefa mamy karmiącej, stoliczki i krzesełka dla najmłodszych dzieci.

Wyposażenie strefy dla najmłodszych

aquapark poznań

Na terenie strefy w okolicach brodzika można znaleźć kapoki dziecięce, zabawki (gigant ciężarówki, wiaderka, młynki), piłki, basenowe zabawki piankowe w różnych kształtach i rozmiarach.

Wodna kraina zabawy

park wodny

Prawdziwe El Dorado dla dzieci i młodzieży, które oferuje chyba wszystkie rodzaje wodnych zbaw. Armatki wodne, sikawki, młynki, czy tunele ze strumieniami wodnymi spowodują, że dzieci będą się świetnie bawić przez  długie godziny. Największą atrakcją jest ogromne wiadro na samym szczycie placu zabaw, które po napełnieniu rozlewa wodę na caly plac zabaw oraz wszystko dookoła.

Plaża zewnętrzna

Plaża zewnętrzna

zabawa na basenie

Każdy kto na nią dotrze poczuje się jak na zagranicznych wakacjach. Do dyspozycji klientów pozostawiamy część basenową, z dostępem do 4 niecek, Słoneczny Taras oraz Zielony Taras Aquaparku.  Łącznie znajduje się na niej około 600 leżaków.

Słoneczny Taras

Piaszczysta, 3-pozioma plaża w stylu hawajskim, której niewątpliwym atutem są parasole ozdobione liśćmi palmowymi, urokliwie falujące na wietrze. Kąpielom słonecznym doda uroku wspaniały widok na Jezioro Maltańskie.

Wodny Plac Zabaw

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Armatki wodne, wiaderka przelewowe oraz fontanny dostarczają klientom wiele radości. Całość umieszczona została na bezpiecznej, antypoślizgowej posadzce. W sąsiedztwie placu znajduje się również piaskownica z dużą ilością zabawek.

Wodny tor przeszkód WIBIT

wodne atrakcje poznań

Znajdujący się obok Wodnego Placu Zabaw – atrakcja dla osób, które uwielbiają wspinaczkę, zjazdy, skoki, ślizgi do wody. Dostarcza mnóstwa emocji oraz adrenaliny. Korzystają z niego zarówno dorośli, jak i dzieci.

Scena

Centrum rozrywki podczas każdych wakacji. Baza konferansjerów, animatorów i instruktorów aqua-fitness, którzy przez całe lato zapewniają plażowiczom dodatkowe atrakcje.

Bary plażowe

2 bary w stylu hawajskim czynne w sezonie letnim, serwujące zimne napoje, koktajle, lody, przekąski, desery, dania z grilla i typu fast food. Pierwszy bar plażowy znajduje się na Zielonym Tarasie Aquaparku, tuż za zjeżdżalniami, drugi w dolnej części Słonecznego Tarasu.

Plac zabaw dla dzieci

park wodny basen poznań

Siatka wspinaczkowa, 2 tory przeszkód dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, bujaki – wieloryby i foki, zjeżdżalnia, domek, wiaderka, młynki, ciężarówki – wszystko to można znaleźć na dwóch poziomach Słonecznego Tarasu. Rodzice mogą korzystać z dobrodziejstw plaży i jednocześnie czuwać nad bezpieczeństwem pociech.

Inne

Animacje

Dzięki naszym animatorom poczujecie się jak na zagranicznych wakacjach. W okresie ferii zimowych bądź wakacji, poza stałymi atrakcjami, na naszych klientów czekają liczne animacje w różnej postaci gier i zabaw rodzinnych, konkursów, zajęć aqua-fitness itp. W samym sercu plaży mieści się podest sceniczny – pojawiając się w tym miejscu nie ominie Was żadne wydarzenie.

Restauracja

atrakcje poznań

Restauracja znajduje się na tarasie strefy Aquaparku. Dostępne jest również wejście do restauracji z trybun Basenów Sportowych. W menu znajdziecie Państwo między innymi zestawy obiadowe (w tym codziennie inne specjalne zestawy dnia), zupy, świeże sałatki, naleśniki, koktajle oraz desery. Dla dzieci przewidziano specjalne zestawy.

Restauracja czynna jest przez cały rok, codziennie w godzinach 10.00 – 21.00. Płatności można dokonywać za pośrednictwem transpondera, karty płatniczej lub gotówki.

Restauracja obsługuje również grupy zorganizowane. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowane jest specjalne menu biznesowe.

Kontakt:
www.termyrestauracja.pl
Email: biuro@contrest.pl

tel: +48 61 222 61 33

Bary plażowe

park wodny bary plażowe

2 bary w stylu hawajskim czynne w sezonie letnim, serwujące zimne napoje, koktajle, lody, przekąski, desery, dania z grilla i typu fast food. Pierwszy bar plażowy znajduje się na Zielonym Tarasie Aquaparku, tuż za zjeżdżalniami, drugi w dolnej części Słonecznego Tarasu.

Zielony zakątek

zielony zakątek termy maltańskie

W tym urokliwym miejscu, nieco z dala od głównych atrakcji, spędzicie przyjemne chwile beztroski wśród zieleni, która zdecydowanie poprawi Wasz nastrój. Wygodne i wiszące fotele, niczym ogrodowy hamak, będą kusić, abyście spędzili czas w słodkim i leniwym rytmie miłego próżnowania. Sielankowa aura tego miejsca aż unosi się w powietrzu i wciąga tak mocno, że nie będziecie chcieli go opuszczać przynajmniej do następnego lata.

Wulkan

park wodny wulkan

Znajduje się w centralnym punkcie Aquaparku i  góruje nad całą strefą niczym Mauna Kea na Hawajach. Co jakiś czas wulkan daje o sobie znać groźnymi pomrukami i efektami świetlnymi, ale to jego erupcje są najbardziej widowiskowe, szczególnie wieczorową porą. Grzmoty, błyski, cieknąca lawa oraz opadający świetlny pył  tworzą spektakularne przedstawienie, które zostaje w pamięci na długo.

Zielone ściany i drewniane leżanki

leżanki termy maltańskie

To połączenie lubimy najbardziej: rośliny i drewno! Specjalnie stworzone zielone ściany działają kojąco i przeniosą każdego w niesamowita i odprężającą podróż. To właśnie bliskość natury i faktura prawdziwego drewna jest jedną z najważniejszych zmian w naszym Aquaparku.

Wybierz atrakcję

zjeżdżalnia kamikaze park wodny
atrakcje w poznaniu
park wodny
park wodny
atrakcje w poznaniu
zjeżdżalnia rodzinna park wodny
wodne atrakcje dla dzieci
atrakcje w poznaniu
atrakcje w poznaniu

Zjeżdżalnia Kamikaze

Sezonowe zjeżdżalnie przygotowane dla wszystkich lubiących adrenalinę, prędkość i wielkie emocje. Atrakcje otwarte w sezonie letnim to gwarancja dobrej rozrywki. Szybkość zjazdu, załamania dodające zjazdom charakteru ekstremalnego i otwarty charakter to wyróżniające cechy tych zjeżdżalni.

* dostępna dla osób powyżej 10lat

Zjeżdżalnia Dzika Rzeka Zewnętrzna

Zewnętrzna, otwarta zjeżdżalnia o długości aż 166 metrów, która dostarcza przyjemnego czucia płynięcia z rwącym nurtem górskiej rzeki. Atrakcja jest włączana cyklicznie, a uruchomienie zjeżdżalni zostaje zasygnalizowane dźwiękiem. Doskonałe miejsce zabaw dla osób w grupach oraz wszystkich umiejących pływać.

* dostępna dla osób powyżej 14lat i powyżej 160cm wzrostu.

Zjeżdżalnia Dzika Rzeka Wewnętrzna

Wewnętrzna zjeżdżalnia Dzika Rzeka o długości 64,5 m to znakomite miejsce zabaw dla wszystkich, a w szczególności grup znajomych. Cała rynna znajduje się wewnątrz Aquaparku i oddaje uczycie spływu z nurtem nieokiełznanej górskiej rzeki. Atrakcja uruchamiana jest codziennie, cyklicznie i sygnalizowana jest dźwiękiem.

* dostępna dla osób powyżej 14lat i powyżej 160cm wzrostu.

Zjeżdżalnia Wielotorowa

3 zewnętrzne zjeżdżalnie sezonowe o długości 24 m każda. Konstrukcja składa się z wielu połączonych ze sobą równolegle torów. Umożliwia zjazd kilku osób jednocześnie bez ryzyka kolizji z innymi użytkownikami. Na zjeżdżalni możliwa jest rywalizacja w postaci wyścigów pomiędzy kilkoma osobami.

* dostępna dla osób powyżej 10lat.

Zjeżdżalnia Multimedialna

Zamknięta, całoroczna zjeżdżalnia o długości 92,5 m posiadająca ciemne wnętrze i multimedialne efekty wizualne, które w połączeniu z nagłośnieniem wypełniają zjeżdżalnię od początku do końca. Unikatowe punkty świetlne, elementy stroboskopowe dają oszałamiający efekt, który zostanie zapamiętany na długo.

* dostępna dla osób powyżej 8lat.

Zjeżdżalnia Pontonowa

Zjeżdżalnia pontonowa o długości 124 metrów, to jedna z najpopularniejszych atrakcji Aquaparku, rewelacyjna oferta dla wszystkich lubiących dobrą zabawę i zwariowane zjazdy. Pontony zapewnią moc atrakcji i wrażenia, których nie da się osiągnąć podczas zjazdów z innych zjeżdżalni.

* W przypadku dzieci do 8 roku życia, zjazd jest możliwy TYLKO pod opieką pełnoletniego opiekuna.

 

Zjeżdżalnia Rodzinna - wewnętrzna

Wewnętrzna zjeżdżalnia o długości 16 m dla dzieci i dorosłych. Posiada niewielki spad i małą prędkość, co pozwala na korzystanie z niej wszystkim użytkownikom bez ograniczeń wiekowych oraz przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

* W przypadku dzieci do 8 roku życia, zjazd jest możliwy TYLKO pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Zjeżdżalnia Klasyczna - wewnętrzna

Zjeżdżalnia zamknięta, całoroczna, o długości 94 m. Najbardziej popularny element parków wodnych. Posiada podwójną pętlę, co zwiększa jej atrakcyjność. Jest doskonałą rozgrzewką przed innymi wyzwaniami na zjeżdżalniach.

* dostępna dla osób powyżej 8lat.

Zjeżdżalnia Turbo

Gotowi na ekstremalne przeżycia? Ta całoroczna, zamknięta zjeżdżalnia gwarantuje naprawdę bardzo dużą prędkość zjazdu i mocne wrażenia. Przeznaczona jest dla osób sprawnych fizycznie ze względu na zawrotne szybkosci i związane z tym mocne wrażenia.

* dostępna dla osób powyżej 14lat.

Zjeżdżalnia klasyczna - zewnętrzna

Zakręcona zjeżdżalnia klasyczna w kolorze pomarańczowym, która znajduje się w części zewnętrznej Aquaparku.

* dostępna dla osób powyżej 10lat.

Zjeżdżalnia Rodzinna - zewnętrzna

Szeroka zewnętrzna zjeżdżalnia rodzinna z charakterystycznymi, sympatycznymi stworzeniami morskimi, które są na niej wymalowane.

* dostępna dla osób powyżej 10lat.

Wybierz atrakcję

basen zewnętrzny
aquapark basen z falą
wody geotermalne
basen z torem przeszkód
Basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi
jacuzzi termy maltańskie
trzy baseny kaskadowe z hydromasażami i leżankami wodnymi

Basen Relaksacyjny - wypływowy

Basen relaksacyjny to cztery niezależne strefy relaksu, gdzie można odpocząć od nadmiaru wrażeń i które prowadzą do całorocznego basenu zewnętrznego z widokiem na Jezioro Maltańskie. Znajdziecie w nim silny wir wody (tzw. leniwą rzekę), wodne leżaki, kurtynę wodną, parasol wodny, hydromasaże czy bicze wodne.

Basen z falą

Idealna rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Energia wody połączona z falami, tworzy nadmorski klimat w środku miasta. Dodatkową atrakcją w basenie są pływające, piankowe zabawki w kształcie zwierząt oraz pojazdów.

Basen Geotermalny - wewnętrzny

Wspaniałe miejsce relaksu i rehabilitacji w wodzie geotermalnej z własnego odwiertu, nasyconej minerałami i pierwiastkami które pozytywnie wpływają na zdrowie. Kąpiele w tej wodzie zalecane są przy przewlekłych chorobach narządów ruchu i układu oddechowego, w okresie rekonwalescencji oraz w celu zwiększenia odporności ogólnej.

Basen Termomineralny - wypływowy

Całoroczny, zewnętrzny basen z wodą termomineralną z urzekającym widokiem na Jezioro Maltańskie. Liczne hydromasaże oraz gejzery pozwolą zrelaksować się zarówno w sezonie letnim, jak i zimą.

Basen Relaksacyjny - Zewnętrzny

Sezonowy basen z oryginalnym torem przeszkód WIBIT dla osób, które szukają wyzwań, adrenaliny i nie boją się upadków do wody. Sprawdzicie tu swoją sprawność fizyczną. Basen czynny w sezonie letnim.

Basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi

Sezonowy basen czynny od 1 maja do 30 września, w którym są zjeżdżalnie kamikadze, rurowa, rodzinna turkusowa oraz wielotorowa.

Jacuzzi

Basen z gorącą wodą i hydromasażem – miejsce odpoczynku i relaksu.

Złote kaskady

To tajemnicze miejsce, które swoim wystrojem przypomina złotą grotę z potężnymi stalaktytami, w którym znajdują się aż trzy baseny kaskadowe z hydromasażami i leżankami wodnymi. Oddając się relaksowi w jednym z nich nie trudno odnieść wrażenie, że oto znalazło się prawdziwe Źródło Wiecznej Młodości.

Wybierz atrakcję

2 place zabaw dla dzieci
Brodzik dziecięcy
aquapark poznań atrakcje
pokój opiekuna
aquapark poznań
park wodny

2 place zabaw dla dzieci

Na plaży zewnętrznej dostępne są 2 place zabaw dla dzieci, w tym jeden całkowicie wodny. Są to ulubione miejsca, w których przebywają najmłodsi. Rodzice nie rezygnując z czuwania nad bezpieczeństwem swoich pociech mogą jednocześnie korzystać z dobrodziejstw plaży i relaksować się. Więcej informacji o placach zabaw znajduje się w sekcji „plaża zewnętrzna”.

Brodzik dziecięcy

Miejsce zabaw dla najmłodszych. W brodziku ustawiona jest mini zjeżdżalnia, krokodyl oraz papuga, które tryskają wodą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się fontanny. Głębokość wody wynosi 30 cm.

Strefa interaktywna

To multimedialna i interaktywna Knoocker. Gra polega na kontrolowaniu animacji komputerowych, wyświetlanych na interaktywnej platformie, za pomocą dowolnej piłki. Klienci mogą skorzystać z kilkunastu gier. Ze ścianki korzystają chętnie zarówno dzieci, jak i dorośli.

Pokój opiekuna i dziecka

Pomieszczenie, w którym znajduje się przewijak, kojec dziecięcy, dwie toalety (w tym jedna dla dzieci), strefa mamy karmiącej, stoliczki i krzesełka dla najmłodszych dzieci.

Wyposażenie strefy dla najmłodszych

Na terenie strefy w okolicach brodzika można znaleźć kapoki dziecięce, zabawki (gigant ciężarówki, wiaderka, młynki), piłki, basenowe zabawki piankowe w różnych kształtach i rozmiarach.

Wodna kraina zabawy

Prawdziwe El Dorado dla dzieci i młodzieży, które oferuje chyba wszystkie rodzaje wodnych zbaw. Armatki wodne, sikawki, młynki, czy tunele ze strumieniami wodnymi spowodują, że dzieci będą się świetnie bawić przez  długie godziny. Największą atrakcją jest ogromne wiadro na samym szczycie placu zabaw, które po napełnieniu rozlewa wodę na caly plac zabaw oraz wszystko dookoła.

Wybierz atrakcję

zabawa na basenie
wodne atrakcje poznań
park wodny basen poznań

Plaża zewnętrzna

Każdy kto na nią dotrze poczuje się jak na zagranicznych wakacjach. Do dyspozycji klientów pozostawiamy część basenową, z dostępem do 4 niecek, Słoneczny Taras oraz Zielony Taras Aquaparku.  Łącznie znajduje się na niej około 600 leżaków.

Słoneczny Taras

Piaszczysta, 3-pozioma plaża w stylu hawajskim, której niewątpliwym atutem są parasole ozdobione liśćmi palmowymi, urokliwie falujące na wietrze. Kąpielom słonecznym doda uroku wspaniały widok na Jezioro Maltańskie.

Wodny Plac Zabaw

Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Armatki wodne, wiaderka przelewowe oraz fontanny dostarczają klientom wiele radości. Całość umieszczona została na bezpiecznej, antypoślizgowej posadzce. W sąsiedztwie placu znajduje się również piaskownica z dużą ilością zabawek.

Wodny tor przeszkód WIBIT

Znajdujący się obok Wodnego Placu Zabaw – atrakcja dla osób, które uwielbiają wspinaczkę, zjazdy, skoki, ślizgi do wody. Dostarcza mnóstwa emocji oraz adrenaliny. Korzystają z niego zarówno dorośli, jak i dzieci.

Scena

Centrum rozrywki podczas każdych wakacji. Baza konferansjerów, animatorów i instruktorów aqua-fitness, którzy przez całe lato zapewniają plażowiczom dodatkowe atrakcje.

Bary plażowe

2 bary w stylu hawajskim czynne w sezonie letnim, serwujące zimne napoje, koktajle, lody, przekąski, desery, dania z grilla i typu fast food. Pierwszy bar plażowy znajduje się na Zielonym Tarasie Aquaparku, tuż za zjeżdżalniami, drugi w dolnej części Słonecznego Tarasu.

Plac zabaw dla dzieci

Siatka wspinaczkowa, 2 tory przeszkód dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, bujaki – wieloryby i foki, zjeżdżalnia, domek, wiaderka, młynki, ciężarówki – wszystko to można znaleźć na dwóch poziomach Słonecznego Tarasu. Rodzice mogą korzystać z dobrodziejstw plaży i jednocześnie czuwać nad bezpieczeństwem pociech.

Wybierz atrakcję

atrakcje poznań
park wodny bary plażowe
zielony zakątek termy maltańskie
park wodny wulkan
leżanki termy maltańskie

Animacje

Dzięki naszym animatorom poczujecie się jak na zagranicznych wakacjach. W okresie ferii zimowych bądź wakacji, poza stałymi atrakcjami, na naszych klientów czekają liczne animacje w różnej postaci gier i zabaw rodzinnych, konkursów, zajęć aqua-fitness itp. W samym sercu plaży mieści się podest sceniczny – pojawiając się w tym miejscu nie ominie Was żadne wydarzenie.

Restauracja

Restauracja znajduje się na tarasie strefy Aquaparku. Dostępne jest również wejście do restauracji z trybun Basenów Sportowych. W menu znajdziecie Państwo między innymi zestawy obiadowe (w tym codziennie inne specjalne zestawy dnia), zupy, świeże sałatki, naleśniki, koktajle oraz desery. Dla dzieci przewidziano specjalne zestawy.

Restauracja czynna jest przez cały rok, codziennie w godzinach 10.00 – 21.00. Płatności można dokonywać za pośrednictwem transpondera, karty płatniczej lub gotówki.

Restauracja obsługuje również grupy zorganizowane. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowane jest specjalne menu biznesowe.

Kontakt:
www.termyrestauracja.pl
Email: biuro@contrest.pl

tel: +48 61 222 61 33

Bary plażowe

2 bary w stylu hawajskim czynne w sezonie letnim, serwujące zimne napoje, koktajle, lody, przekąski, desery, dania z grilla i typu fast food. Pierwszy bar plażowy znajduje się na Zielonym Tarasie Aquaparku, tuż za zjeżdżalniami, drugi w dolnej części Słonecznego Tarasu.

Zielony zakątek

W tym urokliwym miejscu, nieco z dala od głównych atrakcji, spędzicie przyjemne chwile beztroski wśród zieleni, która zdecydowanie poprawi Wasz nastrój. Wygodne i wiszące fotele, niczym ogrodowy hamak, będą kusić, abyście spędzili czas w słodkim i leniwym rytmie miłego próżnowania. Sielankowa aura tego miejsca aż unosi się w powietrzu i wciąga tak mocno, że nie będziecie chcieli go opuszczać przynajmniej do następnego lata.

Wulkan

Znajduje się w centralnym punkcie Aquaparku i  góruje nad całą strefą niczym Mauna Kea na Hawajach. Co jakiś czas wulkan daje o sobie znać groźnymi pomrukami i efektami świetlnymi, ale to jego erupcje są najbardziej widowiskowe, szczególnie wieczorową porą. Grzmoty, błyski, cieknąca lawa oraz opadający świetlny pył  tworzą spektakularne przedstawienie, które zostaje w pamięci na długo.

Zielone ściany i drewniane leżanki

To połączenie lubimy najbardziej: rośliny i drewno! Specjalnie stworzone zielone ściany działają kojąco i przeniosą każdego w niesamowita i odprężającą podróż. To właśnie bliskość natury i faktura prawdziwego drewna jest jedną z najważniejszych zmian w naszym Aquaparku.

Raj w samym centrum Poznania. Miejsce wprost stworzone dla każdego, kto kocha tropikalny klimat, relaks i dobrą zabawę. Nie brakuje tu basenów, zjeżdżalni, placów zabaw, rajskiej plaży i  zawsze zielonej roślinności, która bujnie otacza baseny z lazurową wodą. Jest tu nawet wulkan, który góruje nad całą strefą niczym Mauna Kea na Hawajach. Wśród wielu basenów są i dwa całoroczne, z widokiem na Jezioro Maltańskie, które o każdej porze roku wygląda zjawiskowo.

W Aquaparku znajdują się wszystkie rodzaje wodnych atrakcji. Odnajdzie się tu każdy, kto  poszukuje relaksu, wyzwań, a nawet wysokiej adrenaliny… Są tu zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności,  basen z falą dla miłośników nadmorskich przygód, woda geotermalna, kojące hydromasaże, a także place zabaw i cały przekrój wodnego asortymentu dla najmłodszych. Swój kącik znajdą również osoby szukające przyjemnego miejsca odpoczynku. Podczas sezonu letniego otwierana jest część zewnętrzna, która oferuje jeszcze więcej atrakcji i pozytywnych wspomnień! Dodatkowe zjeżdżalnie, wodny tor przeszkód, plaża z prawdziwym nadmorskim piaskiem oraz dwa place zabaw to tylko niektóre z nich.

Skip to content