Wynajem torów pływackich

Firmy zainteresowane prowadzeniem nauki/doskonalenia pływania i innych zajęć w wodzie w Poznaniu zapraszamy do wynajmu torów pływackich w kompleksie Termy Maltańskie. Udostępniamy zarówno pojedyncze tory, jak i też poszczególne baseny na cykliczne zajęcia, wydarzenia sportowe czy inne imprezy.

Do dyspozycji firm zewnętrznych oddajemy:

Szczegółów dotyczących oferty udzielamy każdej firmie indywidualnie. Aby je poznać i zarezerwować tor pływacki lub basen prosimy o kontakt:
Andrzej Olszewski

Nauka pływania i zajęcia w wodzie w Termach Maltańskich

Hala basenów sportowych to idealna przestrzeń do nauki i doskonalenia pływania dla zarówno dzieci czy młodzieży, jak i wszystkich dorosłych. Dysponujemy basenem olimpijskim, który na treningi i zajęcia dzielimy na dwa mniejsze (każdy po 25 m długości), oraz głębokim na 5 m basenem do skoków. A dodatkowo w hali Aquaparku znajduje się jeszcze jeden mały basen sportowy oraz kilka basenów rekreacyjnych z atrakcjami takimi jak kaskady, fala bądź „dzika rzeka”. Mniejsze czy rekreacyjne baseny świetnie sprawdzają się w przypadku kursów dla najmłodszych i osób nieumiejących pływać. Stanowią także komfortowe miejsce do organizacji zajęć o charakterze sportowym lub rekreacyjnym – przykładowo wodnego aerobiku – oraz rehabilitacji w wodzie. Tor lub basen na wyłączność zapewnia wygodną przestrzeń i poczucie prywatności, czyli najlepsze doświadczenia uczestników zajęć.

Na basenie olimpijskim organizujemy również ogólnopolskie/międzynarodowe zawody pływackie oraz inne, małe i duże, imprezy sportowe. Na wydarzenia pływackie oddajemy do dyspozycji pełnowymiarowy basen (50 m). Zachęcamy także do prowadzenia w Termach Maltańskich treningów czy zawodów ze skoków do wody – proponujemy wynajęcie basenu o głębokości 5 m z wieżą (10 m) i trampolinami.

Dlaczego my? Największy obiekt sportowo-rekreacyjny w Polsce!

Przygotowaliśmy nowoczesne i kompleksowo wyposażone zaplecze dla sportowców, które obejmuje m.in. jacuzzi i największe saunarium w Polsce. W naszym kompleksie znajduje się siłownia, basen „suchy” do trenowania skoków, a także SPA, w którym zawodnicy mogą skorzystać m.in. z regenerujących masaży i innych zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych. Jednocześnie mamy bogatą ofertę dla osób początkujących i uczących się pływać czy chcących skorzystać z zalet sportowych treningów w wodzie. Zajęcia w naszym Aquaparku przypadną też do gustu dzieciom: oferujemy możliwość wynajęcia basenu z atrakcjami m.in. z falą.

Jesteśmy największym obiektem sportowo-rekreacyjnym w Polsce, zlokalizowanym w centrum Poznania, w dobrze skomunikowanej okolicy – zarówno prowadzący, jak i uczestnicy docenią łatwy dojazd. Dbamy o najwyższe standardy wyposażenia i jakość obsługi, a we współpracy biznesowej stawiamy na elastyczność – zapraszamy.

Skip to content