Sale konferencyjne Poznań

Poznań, czyli stolica Wielkopolski, może pochwalić się ciekawą historią oraz malowniczym krajobrazem nad Wartą czy Jeziorem Maltańskim. Aktualnie jednak znany jest on z prężnie rozwijającej się gospodarki.

W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego świata biznesu, na terenie Term Maltańskich oferujemy wiele przystosowanych do potrzeb spotkań firmowych sal konferencyjnych. Będą one odpowiednie zarówno dla dużych, jak i mniejszych wydarzeń biznesowych. Sale konferencyjne w Poznaniu w Termach Maltańskich oferują nowoczesne udogodnienia oraz profesjonalną obsługę. Wszystko to czyni je idealnym wyborem dla każdego przedsiębiorcy pragnącego zorganizować spotkanie w sercu Wielkopolski.

Centrum konferencyjne Wielkopolska – Termy Maltańskie

Termy Maltańskie są doskonale znane jako miejsce do relaksu i rekreacji. Jednak, jak się okazuje, jest to również wyjątkowe centrum konferencyjne na mapie Poznania. Położone jest w dogodnej lokalizacji, niedaleko centrum – stosunkowo blisko historycznej części Starego Miasta. Otoczenie pięknej scenerii Jeziora Maltańskiego dodaje uroku każdemu spotkaniu biznesowemu organizowanemu w tym miejscu.

Udostępniamy profesjonalne sale konferencyjne, przestronne i dobrze wyposażone. Jesteśmy przygotowani na spotkania biznesowe różnego typu – od kameralnych narad po duże konferencje dla kilkuset osób. Swobodny dojazd, bliskość transportu publicznego oraz niesamowita atmosfera miejsca sprawiają, że Termy Maltańskie są doskonałym wyborem na organizację wydarzenia niedaleko centrum Poznania – i to dla każdej branży!

Sale szkoleniowe w Poznaniu – poznaj naszą ofertę

Poznaj nasze nowoczesne sale konferencyjne!

Sala Termalna

o powierzchni 108 m². Jest to idealna sala konferencyjna do organizacji szkoleń i spotkań biznesowych w grupach do 100 osób.

Sala Źródlana

jej metraż to 82 m². Wyróżnia się możliwością połączenia z Salą Termalną, tworząc jednolitą przestrzeń o łącznej powierzchni 190 m². Unikalny charakter Sali Źródlanej podkreślają lustra – z tego względu bez problemu zorganizujesz tutaj kurs taneczny lub inne warsztaty.

Sala Maltańska

dysponuje przestrzenią 112 m², dzięki czemu duże przedsiębiorstwa mogą zaprosić swoich pracowników lub partnerów biznesowych do przestronnego wnętrza.

Sala Mistrzowska

z unikalnym widokiem na halę Basenów Sportowych, ma powierzchnię 64 m².

Dostępna jest także kameralna sala, idealna na spotkania biznesowe czy warsztaty organizowane w grupach do 20 osób.

Nasze sale konferencyjne wyróżniają się nowoczesnym wyposażeniem, funkcjonalnością oraz wyjątkową atmosferą. Dzięki temu każde spotkanie biznesowe w naszych wnętrzach zyskuje odpowiednie warunki do poszerzenia wiedzy lub zacieśnienia relacji z partnerami biznesowymi. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

Sale konferencyjne Poznań – organizacja wydarzeń biznesowych

Termy Maltańskie to profesjonalne centrum konferencyjne, które zostało idealnie przystosowane do organizacji różnorodnych wydarzeń biznesowych. Nasze sale szkoleniowe doskonale sprawdzają się więc podczas:

Poznań, sale konferencyjne – jesteśmy otwarci na Twoje propozycje

Jednak to nie wszystko! Jeśli masz pomysł na inny event i pragniesz zorganizować go na terenie Term Maltańskich, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje. Wspólnie stworzymy wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Profesjonalizm i elastyczność to gwarancja sukcesu każdej organizowanej imprezy.

Sale konferencyjne Wielkopolska – pełne wyposażenie

Termy Maltańskie wyróżniają się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale również zaawansowanym wyposażeniem sal. Mamy nadzieję, że spełni ono oczekiwania osób korzystających z naszego obiektu. Wszystkie cztery sale konferencyjne zostały wyposażone m.in. w nowoczesną klimatyzację gwarantującą komfort termiczny podczas każdego spotkania – niezależnie od pory roku.

Ponadto dbając o jakość przekazu i interaktywność prezentacji, w każdej z sal znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Flipchart, niezbędny podczas warsztatów czy szkoleń, również jest standardowym elementem wyposażenia.

Na potrzeby wydarzenia z chęcią dostosujemy salę do konkretnych wymagań. Dzięki temu Termy Maltańskie stają się nie tylko atrakcyjnym, ale również wygodnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych w Wielkopolsce. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnie przygotowanych przestrzeni.

Poznań – centrum konferencyjne i parking

Nasze centrum konferencyjne oferuje nowoczesne i funkcjonalne sale konferencyjne, a także praktyczne rozwiązania dla przyjeżdżających gości biznesowych. Jedną z kluczowych zalet jest przestronny parking – pomieści on około 500 pojazdów. Dzięki temu uczestnicy spotkań i konferencji mogą bez problemu dotrzeć na miejsce i nie martwić się o miejsce parkingowe, nawet podczas większych wydarzeń.

Ponadto niedaleko obiektu znajduje się przystanek autobusowy. Dzięki komunikacji miejskiej sprawnie dotrzesz do centrum oraz na teren dworca kolejowego Poznań Główny – a wielu naszych gości podróżuje pociągami.


Konferencje Poznań – wzbogać swoje wydarzenia biznesowe o luksusowy pobyt w SPA 1306 i inne atrakcje

Poznańskie obiekty konferencyjne to miejsca dedykowane do organizacji spotkań biznesowych, konferencji naukowych czy przeznaczone na kilkudniowe szkolenia. Jednakże Termy Maltańskie to również przestrzeń, która oferuje wiele atrakcji dla firm. Dzięki nim możesz wzbogacić swoje wydarzenia o niezapomniane chwile relaksu i rozrywki.

Oprócz nowoczesnych sal konferencyjnych proponujemy naszym gościom szereg dodatkowych atrakcji. Rozpocznij od luksusowego pobytu w SPA 1306, gdzie profesjonalne zabiegi odprężą i zregenerują Twoje ciało. Dla miłośników ciepła polecamy seanse parowe w Świecie Saun – doskonale pobudzają i przygotowują do kolejnych wyzwań – również tych biznesowych! Natomiast dla pragnących połączyć relaks z aktywnością, proponujemy treningi na basenach sportowych i atrakcje w naszym Aquaparku.

Wierzymy, że naprawdę warto urozmaicać spotkania biznesowe – w ten sposób łączymy przyjemne z pożytecznym. Dzięki temu uczestnicy konferencji czy szkoleń będą mieli okazję do swobodnej rozmowy, relaksu i regeneracji. Z pewnością wpłynie to na owocne spotkania firmowe oraz pozytywną atmosferę całego wydarzenia.

Ponadto dbając o jakość przekazu i interaktywność prezentacji, w każdej z sal znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Flipchart, niezbędny podczas warsztatów czy szkoleń, również jest standardowym elementem wyposażenia.

Na potrzeby wydarzenia z chęcią dostosujemy salę do konkretnych wymagań. Dzięki temu Termy Maltańskie stają się nie tylko atrakcyjnym, ale również wygodnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych w Wielkopolsce. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnie przygotowanych przestrzeni.

Sale konferencyjne Poznań – wynajem

Jeśli pragniesz zorganizować konferencję w wyjątkowym miejscu, jakim są nasze Termy Maltańskie w Poznaniu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. By omówić wszelkie szczegóły dotyczące wynajmu oraz dostosowania naszej oferty do Twoich potrzeb, prosimy o bezpośredni kontakt z działem sprzedaży.

Magdalena Ostrowska – główny specjalista ds. sprzedaży jest do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń pod:

Dla ogólnych zapytań dotyczących wynajmu naszych sal konferencyjnych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: sprzedaz@termymaltanskie.com.pl. Z nami Twoja konferencja będzie nie tylko profesjonalnie zorganizowana, ale również odbędzie się w niepowtarzalnym otoczeniu. Zapraszamy do współpracy!

Sala szkoleniowa w Poznaniu – organizacja konferencji na terenie Term Maltańskich i wiele innych atrakcji

Termy Maltańskie to obiekt nie tylko idealny dla konferencji czy odpoczynku w SPA 1306. Dzięki swojej niepowtarzalnej scenerii stały się miejscem do wielu sesji zdjęciowych. To idealne miejsce dla profesjonalistów oraz pasjonatów, którzy pragną wprowadzić nieco świeżości do swoich projektów.

Z kolei na zielonych terenach Term Maltańskich istnieje możliwość organizacji pikników. Taka forma spotkania to doskonała okazja do integracji w nieformalnej atmosferze – idealna wręcz na imprezy firmowe. Jednak nie tylko relaks na świeżym powietrzu jest atutem naszej oferty. Polecamy atrakcje dostępne dla firm na terenie Aquaparku oraz Basenów Sportowych!

Skip to content