Sesje zdjęciowe Poznań

Fotografie to wspaniały sposób na uwiecznienie emocji, momentów i historii z życia – w ten sposób, zostaną one z Tobą na zawsze. Jednakże zdjęcia to także nieodłączny element kampanii marketingowych czy też wewnętrznych wydarzeń firmowych. Niezależnie od tego, jaki charakter mają mieć, zawsze warto przeprowadzić je w ciekawej lokalizacji

Dlatego też pragniemy zaproponować Ci wspaniałą przestrzeń, w której wykonasz amatorskie oraz w pełni profesjonalne sesje zdjęciowe – są to Termy Maltańskie w Poznaniu. Znajduje się tu wiele malowniczych oraz inspirujących zakątków. Pokażemy Ci je wszystkie!

Miejsca na sesje zdjęciowe w Poznaniu – Termy Maltańskie

Termy Maltańskie stanowią wyjątkowy obiekt na sesję zdjęciową. Przyciąga on więc nie tylko osoby pragnące oddać się wodnemu szaleństwu lub relaksowi.

Wszystko dlatego, że właśnie tutaj nowoczesność splata się z tradycją, a innowacyjne rozwiązania architektoniczne przyciągają uwagę na każdym kroku. Wykorzystanie takiej przestrzeni do fotografii to świetny pomysł. Wnętrza Term Maltańskich to inspiracja zarówno dla doświadczonych profesjonalistów z branży fotograficznej, jak i dla dopiero zaczynających swoją przygodę z aparatem. Jesteśmy zawsze otwarci współpracę!

Gdzie na terenie Term Maltańskich można wykonać sesje zdjęciowe?

Wybierając lokalizację dla sesji zdjęciowej, ważne jest, by pozwalała w pełni oddać zamysł fotografa. Na terenie Term Maltańskich znajduje się kilka stref, w których wykonasz tematyczne zdjęcia o niepowtarzalnym charakterze – z pewnością dopasujesz je do swojej koncepcji.

Pierwszą strefą są Baseny Sportowe. Wyróżnia się ona nowoczesną oraz nieco industrialną architekturą. Właśnie z tego powodu posłuży jako świetne tło dla mocnych i wyrazistych kadrów, na przykład z udziałem profesjonalnych sportowców.

Druga strefa to tropikalny Aquapark z piaszczystą, zewnętrzną plażą. Stanowi doskonałą scenografię, pełną barw, energii i dynamiki. Trzecia strefa, czyli dalekowschodni Świat Saun i orientalne SPA 1306, to wymarzone miejsca dla sesji w tematyce relaksu i odpoczynku.

Fotografie blisko natury – inspirujące sesje zdjęciowe w Poznaniu

Nie można też zapomnieć o przepięknym terenie zielonym, otaczającym Termy Maltańskie. To idealna przestrzeń do realizacji sesji w plenerze, gdzie natura wysuwa się na pierwszy plan. Pamiętaj, że ta okolica zmienia się w zależności od pory roku. Dlatego też będzie ona świetna zarówno do sesji zimowych czy jesiennych, jak i do letnich oraz wiosennych.

Tematy sesji zdjęciowych, jakie można wykonać na terenie Term Maltańskich w Poznaniu

Sesję fotograficzną można wykonać na naprawdę wiele sposobów. Nasz obiekt z powodzeniem sprawdzi się przede wszystkim do sportowych zdjęć. Z kolei dla firm i agencji zapewniamy przestrzeń idealną do tworzenia projektów komercyjnych czy też i wewnętrznych. Możliwa będzie również sesja buduarowa, bardzo ważna w branży reklamowej.

Prywatne sesje zdjęciowe z rodziną i bliskimi

Jednak to nie koniec! Nasze urokliwe zakątki to doskonałe tło dla takich projektów jak sesja kobieca lub sesja portretowa – nie muszą być one wcale przeprowadzane w studiu fotograficznym. Jeśli pragniesz uwiecznić swój wizerunek w nieco bardziej kreatywny sposób, to właśnie w Strefie Saun, SPA 1306, Aquaparku lub na terenach zielonych i Basenach Sportowych zrealizujesz ten pomysł.

Natomiast sesja zdjęciowa z bliskimi w scenerii Term Maltańskich, to miłe, rodzinne przeżycie. Wspólne chwile, śmiech, radość i miłość uchwycone w jednym kadrze stają się bezcenną pamiątką, do której z pewnością będziesz wracać przez lata.

Sesje zdjęciowe dzieci – Poznań

Termy Maltańskie to także doskonała przestrzeń do uwieczniania najpiękniejszych chwil z Twoją pociechą. Poza tym sesja fotograficzna dzieci na tym terenie może stać się dla nich także wspaniałą rozrywką – na przykład w strefie Aquaparku. Każde zdjęcie wykonane w tych okolicznościach niesie ze sobą radość – zatrzymasz ją w ten sposób na zawsze.

Dynamiczne ujęcia oraz fotografia portretowa dzieci mają w sobie coś wyjątkowego. Można dostrzec w nich iskrę ciekawości świata, radość dzieciństwa i niesamowitą pasję!

Sesje zdjęciowe: Poznań – zachęcamy do kontaktu!

Sesje zdjęciowe w Poznaniu na terenie Term Maltańskich są świetnym rozwiązaniem dla różnych projektów. Wszystko dzięki wyjątkowej atmosferze i różnorodnej scenerii, jaką oferuje ten kompleks. Jeśli więc interesuje Cię ta usługa, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszym działem sprzedaży.

Magdalena Ostrowska to główny specjalista ds. sprzedaży. Napisz do niej na adres e-mail magdalena.ostrowska@termymaltanskie.com.pl lub zadzwoń pod numer (+48) 61 222 61 18, kom. 882 014 764. Możesz także wysłać wiadomość na e-mail sprzedaz@termymaltanskie.com.pl.

Pamiętaj, że nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne. Przygotujemy ofertę z uwzględnieniem Twoich potrzeb, zarówno pod kątem prywatności, jak i koncepcji sesji. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów. Nie czekaj, odkryj możliwości, jakie niosą za sobą sesje zdjęciowe w poznańskich Termach Maltańskich!

Skip to content