Praktyki Marzeń Termach Maltańskich!

🤩 Praktyki Marzeń Termach Maltańskich! 🌊

Cześć! Zespół Marketingu Term Maltańskich szuka kreatywnych, pełnych pomysłów praktykantów do ogarniania zadań związanych z tworzeniem contentu oraz mediami społecznościowymi.

👉 Czym będziesz się zajmować? 🚀

Tworzeniem contentu! 📜 Będziesz odpowiedzialny za tworzenie treści na TikToka, Facebooka i Instagrama. Przygotujesz w oparciu o naszą aktualną strategię marketingową koncepcje treści, które potem stworzysz i wyślesz w sieć. Będziesz też monitorować działania konkurencji oraz śledził najnowsze trendy 📈 żeby jak tworzyć jak najlepsze treści i wpisy.

👉 A dokładnie? 🚀

Zaprosimy Was do naszego biura i opowiemy o założeniach naszych kampanii. Potem zrobimy burzę mózgów 🧠 i poprosimy Was o pomysły 💡 na content do social mediów, który następnie zrealizujecie, a my będziemy publikować zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Chcemy w pełni włączyć Was w proces kreatywny 😊 Jeśli lekkość pióra 🪶 jest Twoim dodatkowym atutem, potrafisz i lubisz pisać to możesz też stworzyć dla nas dłuższy tekst o temacie, który wspólnie ustalimy.

👉 Kiedy? 🚀

Czas nie ma znaczenia, praktyki możesz u nas odbywać cały rok. ❄️🌞🍂🪻

👉 Co zyskasz? 🎉

Oprócz tego, że będziesz mógł/mogła wyrazić swoją kreatywność na dużą skalę, otrzymasz szansę na połączenie świetniej zabawy 😎 z pracą i zbieraniem doświadczenia 🧑‍💼! Poznasz podstawowe mechanizmy działania mediów społecznościowych  oraz nauczysz się integrować swoje działania w ramach większych kampanii reklamowych.

👉 Czego od Ciebie oczekujemy? 🌟

Po prostu Ciebie! 🤩 Twojej wyobraźni, Twojej energii, Twojego uśmiechu i gotowości do nauki i zabawy w jednym. Doświadczenie z mediami społecznościowymi oraz umiejętności graficzne są mile widziane, ale jeśli jesteś pełen entuzjazmu i chęci nauki, daj nam znać!

Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy pełnej energii 💗, tworzyć niezapomniane chwile dla naszych gości i jednocześnie rozwijać swoje umiejętności, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Chcesz aplikować? Wypełnij formularz!

Zobacz w jaki sposób bawili się i zdobywali doświadczenie nasi praktykanci w poprzednich latach!

Skip to content