Nowe atrakcje w AQUAPARKU!

Góruje nad basenami niczym Mauna Kea na Hawajach. Co jakiś czas wulkan daje o sobie znać, ukazując oczom odwiedzających prawdziwy festiwal efektów świetlnych, dźwiękowych, błysków, opadającego świetlnego pyłu, dymu, a nawet cieknącej lawy, dając Klientom Term Maltańskich niezapomniane wrażenia.

Zielone ściany z naturalnej roślinności, będące – wraz z motywami drewnianymi – jednymi z dominujących elementów wystroju Aquaparku, działają kojąco, przenosząc odwiedzających w niesamowitą podróż. Powierzchnia ścian to niemal 300 m2 na co składa się aż 8000 doniczek wypełnionych starannie dobraną roślinnością, co stanowi największą tego typu aranżację w Polsce.

Urokliwe miejsce położone nieco z dala od głównych atrakcji. W otoczeniu zieleni zaaranżowana została strefa chilloutu, wypełniona wygodnymi, wiszącymi fotelami w nowoczesnej formie, otulona miękkim, przyjemnym światłem, naturalnym drewnem  oraz dźwiękami wody i kojącą zielenią na ścianach.

To tajemnicze miejsce, które swoim wystrojem przypomina grotę z potężnymi stalaktytami. Aż trzy przelewowe baseny kaskadowe z hydromasażami i leżankami wodnymi pozwalają oddać się relaksowi w prawdziwie luksusowym stylu.

To świątynia wodnej zabawy dla najmłodszych Klientów Aquaparku. Armatki wodne, sikawki, młynki, czy tunele ze strumieniami wodnymi spowodują, że dzieci będą się świetnie bawić przez długie godziny. Plac zabaw dostępny jest dla dzieci w wieku od 3 lat, co z całą pewnością ucieszy nie tylko najmłodszych, ale i ich rodziców.

Skip to content