Ważne informacje

 

Po zakupie biletu w kasach otrzymasz specjalną opaskę na rękę z elektronicznym chipem, tzw. transponder, który jest jednocześnie kluczem do szafki w szatni, przepustką między strefami oraz swoistą kartą płatniczą.

Szafki w szatniach Term Maltańskich otwierane są za pomocą ekranu dotykowego znajdującego się na szczytach rzędów szafek. Wybór szafek jest dowolny, o przypisaniu konkretnej szafki decyduje wybór na ekranie dotykowym. Aby otworzyć szafkę, postępuj zgodnie z komunikatami wyświetlanymi na ekranie dotykowym. Ważne jest też, aby szafkę zostawić zamkniętą.

W obiekcie płatności można dokonywać transponderem, który spełnia rolę  karty płatniczej. Rejestrowane są na nim zmiany stref pobytu i czas w nich spędzony, wypożyczenia ręczników, posiłków w restauracji,  barku w saunach itp.

Za przedłużenie pobytu ponad czas wykupiony w bilecie, lub za zmianę strefy pobytu na nieobjętą biletem, obowiązuje dopłata zgodnie ze wskazaną w cenniku stawką naliczania minutowego. Przy wyjściu następuje rozliczenie zgodnie z odczytem z transpondera.

Czas pobytu jest mierzony od chwili przekroczenia bramki przy kasie do momentu rozliczenia transpondera. Przy wyjściu, oczekując na rozliczenie, transponder można zatrzymać na 10 minut – specjalne czytniki znajdują się przy kasach. Jednakże, nierozliczenie pobytu w tym czasie skutkuje ciągłością naliczania minutowego (tzn. anuluje zatrzymanie czasu w strefie płatnej).

Transponder umożliwia także swobodne przejście między strefami obiektu, tj. Basenami Sportowymi, Aquaparkiem i Światem Saun. Każda osoba może przejść do strefy „droższej” jednak za czas tam spędzony będzie naliczana dodatkowa opłata za każdą rozpoczętą minutę przebywania zgodnie z cennikiem. Przechodząc do strefy „tańszej” nie będzie pobierana dodatkowa opłata – czas tam spędzony wlicza się w czas wykupionego biletu, a naliczanie opłaty za przedłużenie pobytu odbywa się zawsze według taryfy.

Dzieci do lat 13 mogą odwiedzać Termy Maltańskie tylko pod opieką osób dorosłych (pełnoletnich). Osoby niepełnoletnie (do lat 18) powinny posiadać ważny dokument, potwierdzający wiek. Wstęp do Świata Saun zarezerwowany jest dla osób powyżej 18. roku życia.

W halach basenowych obowiązuje obuwie basenowe i strój kąpielowy. Dla kobiet i dziewczynek strój jedno- lub dwuczęściowy, dla mężczyzn i chłopców kąpielówki, szorty lub spodenki kąpielowe.

Termy Maltańskie są obiektem monitorowanym, ze względów bezpieczeństwa. Monitoring obejmuje strefy ogólnodostępne, z pełnym poszanowaniem prywatności i nie są nim objęte Świat Saun i SPA 1306, strefa pryszniców i toalety.

Szczegółowe informacje nt. korzystania z parkingu znajdziesz klikając tutaj

Termy Maltańskie są obiektem wyposażonym w szereg udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami, które sprawdzisz klikając tutaj

Więcej informacji:

Biuro Obsługi Klienta, czynne codziennie od godz. 8:00 – 23:00
tel: + 48 459 595 590
email: bok@termymaltanskie.com.pl

1 marca 2018 roku weszła w życie ustawa ograniczająca handel w niedzielę. Postanowienia ustawy nie dotyczą Term Maltańskich, które w niedziele są otwarte.

Skip to content