Wakacje 2024 w meksykańskim stylu w Termach Maltańskich!

Już wystartowały pełne emocji i radosnej zabawy wakacje 2024 w meksykańskim stylu w Termach Maltańskich pod hasłem „Ale Meksyk”.

Oj będzie się działo!

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji oraz NOWOŚCI !

Strefa "KOMFORT" - wyjątkowy poziom relaksu.

Poczuj się wyjątkowo podczas pobytu w Aquaparku Term Maltańskich.

Strefa „Komfort” Termach Maltańskich to gwarancja swobody, wypoczynku oraz fantastycznej rozrywki i relaksu. Możesz się cieszyć piękną plażą zewnętrzną, która oferuje miękki morski piasek i doskonałe warunki do opalania i zabawy na słońcu. Dodatkowo, wiele zjeżdżalni, w tym Dzika Rzeka Zewnętrzna, zapewnia emocjonujące chwile wodnej zabawy dla wszystkich gości żądnych adrenaliny.

UWAGA NOWOŚĆ!

W tym roku dla najmłodszych przygotowaliśmy, aż cztery nowe zjeżdżalnie. 

Relaks
Przygoda
Rozrywka

Szalone zjeżdżalnie

Nie tylko dla dzieciaków

Baseny z ciepłą wodą

Dla każdego

Bary Plażowe

Dla spragnionych

Aquadance

Dla aktywnych

Kupując bilet "Komfort", masz zagwarane:

 • Miejsce na parkingu dozorowanym (w cenie biletu),
 • Wejście poza kolejnością – omijaj kolejki i ciesz się atrakcjami od razu!
 • Dwa leżaki pod klimatycznymi parasolami w strefie wydzielonej – relaksuj się w komfortowej strefie z dodatkowymi udogodnieniami w postaci klimatycznych kokonów czy kultowych hamaków.
 • Powitalny poczęstunek dla dwóch osób – tortillę w wersji mięsnej lub vege (do wyboru), oraz orzeźwiającą lemoniadę na start,
 • Nielimitowanego dostępu do wszystkich dostępnych atrakcji strefy Aquaparku Term Maltańskich, od godziny 9.00 do 23.00 (godzina rozliczenia swojego pobytu w kasie wyjściowej),
 • Możliwość korzystania ze strefy Basenów Sportowych podczas swojego pobytu,
 • Możliwość skorzystania ze strefy Świat Saun i seansów parowych – zapoznaj się z obowiązującymi w tej strefie zasadami (KLIKNIJ)

Ponadto możesz skorzystać z:

 • 14 zjeżdżalni wewnętrznych i zewnętrznych,
 • zajęć Aquadance w godzinach 11.15, 12.15, 13.15, 15.15, 16.15 i 17.15,
 • dwóch barów plażowych oferujących dania obiadowe (zestawy grillowe), przekąski, lody, napoje, gofry…
 • baru „Orzeźwiająca OAZA”, który ma w swojej ofercie schłodzone napoje oraz „wywary chmielowe o tajemnej recepturze” 0%. 
 • udziału w konkursach i zabawach organizowanych przez animatorów Term Maltańskich lub  Radio ESKA w ramach Summer City ).
 • toalety

Tu kupisz bilet "Komfort".

AQUAPARK

Bilet 3h
66,00
 • Bilet do strefy AQUAPARK uprawnia również do skorzystania ze strefy Basenów Sportowych. To prawdziwa gratka dla entuzjastów sportu oraz zabawy na zjeżdżalniach.
Zabawa

BASENY SPORTOWE

Bilet 2h
28,00
 • Bilet do strefy Basenów Sportowych, to idealna opcja dla pragnących wyzwań nie tylko pływackich. Pamiętaj, że w tej wyjątkowej strefie możesz również nurkować czy ćwiczyć na siłowni.
Sport!

ŚWIAT SAUN

Bilet 3h
75,00
 • Bilet do ŚWIATA SAUN uprawnia również do skorzystania ze wszystkich stref Kompleksu. To kompleksowa usługa umożliwiająca połączenie sportu, relaksu i zabawy w cenie jednego biletu.
Relaks!

Zabawy, konkursy, atrakcje...

Termy Maltańskie oferują również konkursy prowadzonych przez najlepszych konferansjerów i dużą dawkę dobrej muzyki, które dodatkowo umilają wakacje i tworzą radosną atmosferę. Baw się, śmiej się i ciesz się dobrą zabawą w najlepszym towarzystwie.

Szalone zjeżdżalnie

!4 szalonych zjeżdżalnia o różny stopniu trudności, to gwarancja znakomitej zabawy i adrenaliny. Nowością są 4 nowe zjeżdżalnie dla najmłodszych, które zastąpiły Wodny Plac zabaw, który przeszedł na zasłużoną emeryturę 😉

Baseny z Ciepłą Wodą

Baseny z zawsze ciepłą wodą są doskonałym miejscem na wakacyjny relaks i odprężenie, bez względu na pogodę. Można cieszyć się przyjemnymi kąpielami i korzystać z dobroczynnych właściwości termalnej wody.

Bary Plażowe

Po aktywnym dniu pełnym wodnych szaleństw, warto udać się do jednego z barów plażowych, gdzie można się zrelaksować, odpocząć i zregenerować siły.

Aquadance

Dla tych, którzy pragną jeszcze więcej ruchu i zabawy, organizowane są zajęcia Aquadance. codziennie o godz. 11:15, 12:15, 13:15, 15:15, 16:15 i 17:15 .

Godziny Otwarcia Stref

Basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi
Aquapark
9:00 - 23:00
CODZIENNIE
park wodny
Baseny Sportowe
6:00 - 23:00
7:00 - 23:00
SOBOTA
NIEDZIELA
mistrz sauny termy
Świat Saun
12:00 - 23:00
CODZIENNIE

zapraszamy już dziś!

Podsumowując, wakacje na Termach Maltańskich pod hasłem "HawaYEAH - chwytaj lato" to niezapomniana mieszanka relaksu, przygód w wodzie, plażowania, animacji i radości. Możesz znaleźć idealną równowagę między odpoczynkiem a rozrywką, ciesząc się wszystkim, co te termalne kąpiele mają do zaoferowania.
Skip to content