Ola! Zapraszamy na meksykańską fiestę w Termach Maltańskich!!!🍹🌊🌯

Gorące lato 🌞, pełne gorących meksykańskich emocji 🪅 wystartowało w Aquaparku! 🎉🥳

Amigos! Niezły Meksyk w Termach!

W te wakacje do Term Maltańskich zawita prawdziwie meksykańska fiesta! Będziecie cieszyć się piękną piaszczystą plażą z kaktusami i palmami niczym z Cancùn. Niezapomnianej wodnej fiesty doświadczycie w naszych basenach z gorącą wodą oraz na kolorowych zjeżdżalniach! Zabierzcie ze sobą stroje kąpielowe i ręczniki i zanurzcie się w meksykańskiej atmosferze termalnego lata! 

Relaks
Przygoda
Rozrywka

Nowe zjeżdżalnie

Dla dzieciaków

Baseny z ciepłą wodą

Dla każdego

Bary Plażowe

Dla spragnionych

Aquafitness

Dla aktywnych

Do Waszej dyspozycji pozostają:

 • plaża zewnętrzna z morskim piaskiem 🏖️, kaktusami 🌵 i palmami 🌴
 • kilkanaście zjeżdżalni, w tym Dziką Rzeką Zewnętrzną o długości 166 metrów 🛝
 • 4 nowe zjeżdżalnie dla jeszcze większej radości dzieci 👧,
 • niezliczona ilość leżaków i parasoli niczym z meksykańskiej plaży, aby móc rozkoszować się kąpielami słonecznymi ⛱️
 • baseny z ciepłą termalną wodą bez względu na pogodę 🌊
 • bary plażowe, dla wszystkich zmęczonych wodnymi szaleństwami 🍹🌯
 • zajęcia Aquadance w godzinach 11.15, 12.15, 13.15, 15.15, 16.15 i 17.15, 🤸‍♂️
 • oraz konkursy z nagrodami 🪅 i muzyka w rytmie mariachi! 🎸
 • wszystkie atrakcje w cenie biletu do Aquaparku! 🎫

Sprawdź Cennik

AQUAPARK

Bilet 3h
66,00
 • Bilet do strefy AQUAPARK uprawnia również do skorzystania ze strefy Basenów Sportowych. To prawdziwa gratka dla entuzjastów sportu oraz zabawy na zjeżdżalniach.
Zabawa

BASENY SPORTOWE

Bilet 2h
28,00
 • Bilet do strefy Basenów Sportowych, to idealna opcja dla pragnących wyzwań nie tylko pływackich. Pamiętaj, że w tej wyjątkowej strefie możesz również nurkować czy ćwiczyć na siłowni.
Sport!

ŚWIAT SAUN

Bilet 3h
75,00
 • Bilet do ŚWIATA SAUN uprawnia również do skorzystania ze wszystkich stref Kompleksu. To kompleksowa usługa umożliwiająca połączenie sportu, relaksu i zabawy w cenie jednego biletu.
Relaks!

Zabawy i konkursy dla całej rodziny!

Przez całe lato w Termach Maltańskich trwa zabawa na całego i dla wszystkich! 👨‍👩‍👧‍👦 Najlepsi konferansjerzy, w meksykańskich sombrero, prowadzą konkursy i zabawy z atrakcyjnymi nagrodami i serwują lekką, wakacyjną muzykę, które dodatkowo umilają wakacje i tworzą radosną atmosferę. 🤹‍♂️ Instruktorki fitness zapraszają 6 razy dziennie na Aquadance. 🤸‍♂️ Wszystko w cenie biletu do Aquaparku! 🎫

Zjeżdżalnie dla dzieci

Dla dzieciaków dostępne są nowe cztery zjeżdżalnie, na których mogą do woli się bawić i cieszyć się szalonymi zjazdami. Oczywiście, nie brakuje również leżaków, dzięki którym można w pełni rozkoszować się słonecznymi kąpielami i relaksem nad wodą.

Baseny z Ciepłą Wodą

Baseny z zawsze ciepłą wodą są doskonałym miejscem na wakacyjny relaks i odprężenie, bez względu na pogodę. Można cieszyć się przyjemnymi kąpielami i korzystać z dobroczynnych właściwości termalnej wody.

Bary Plażowe

Po aktywnym dniu pełnym wodnych szaleństw, warto udać się do jednego z barów plażowych, gdzie można się zrelaksować, odpocząć i zregenerować siły.

Aquadance

Dla tych, którzy pragną jeszcze więcej ruchu i zabawy, organizowane są zajęcia Aquadance. codziennie o godz. 11:15, 12:15, 13:15, 15:15, 16:15 i 17:15 .

Godziny Otwarcia Stref

Basen ze zjeżdżalniami zewnętrznymi
Aquapark
9:00 - 23:00
CODZIENNIE
park wodny
Baseny Sportowe
6:00 - 23:00
7:00 - 23:00
SOBOTA
NIEDZIELA
mistrz sauny termy
Świat Saun
12:00 - 23:00
CODZIENNIE

zapraszamy już dziś!

Wakacyjna przygoda w meksykańskim stylu w Termach Maltańskich pod hasłem "Niezły Meksyk" to niezapomniana mieszanka relaksu, przygód w wodzie, plażowania, animacji i radości. Odnajdziesz tu idealną równowagę między odpoczynkiem a rozrywką, ciesząc się wszystkim, co te termalne kąpiele i plaże mają do zaoferowania. A to wszystko w środku Poznania!
Skip to content