FAQ

POJEMNOŚĆ

W zgodzie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 5 czerwca 2020 r. w naszym obiekcie w jednym momencie przebywać może 75% maksymalnej frekwencji, czyli do 1377 Gości. Nad liczbą osób w kompleksie czuwa elektroniczny system obsługi Klienta oraz Zespół Kas. 

Niestety, jeśli 1377 osób będzie korzystało z kompleksu, nie będziemy mogli Cię chwilowo wpuścić. Gwarantujemy jednak, że obejrzenie kilku krótkich filmików znalezionych w internecie umili Wam tych kilka chwil spędzonych na oczekiwaniu, a relaks w Aquaparku (szczególnie po zmianach) i Świecie Saun wynagrodzi całkowicie chwile spędzoną w kolejce.

Na jednym torze basenu sportowego mogą teraz pływać maksymalnie 4 osoby. To też jest powód, dla którego obecnie basen 50 metrowy jest podzielony na dwie niecki o długości 25 metrów – chcemy, aby więcej osób mogło swobodnie trenować. Wiemy, że stęskniliście się za tym.

Nie mamy systemu rezerwacji. Wszystkich chętnych zapraszamy do wizyty w Termach, gdy tylko będą mieli na to ochotę.

WSTĘP DO OBIEKTU - BILETY, PROMOCJE

Jasne! Cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej: kliknij tutaj

Oczywiście! Jesteśmy otwarci od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych.

  • Baseny Sportowe: Pon – Sob 6:00 – 23:00, Nd 7:00 – 23:00
  • Aquapark: Pon – Nd 9:00 – 23:00
  • Świat Saun: Pon – Nd 11:00 – 23:00
  • SPA 1306: Pon – Pt 10:00 – 21:00, Sob – Nd 9:00 – 21:00

Jak najbardziej! Zapraszamy do zakupu biletów poprzez stronę internetową: https://bilety.termymaltanskie.com.pl/

Z biletem internetowym kierujesz się bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta i dalej przechodzisz do szatni, nie stoisz w kolejce do kas. Szybciej będziesz mógł skorzystać z naszych atrakcji.

Na pewno nie przepadnie. Bilety on-line są ważne do 31 sierpnia. Jeśli więc pojawią się powody dla których nie będziesz mógł skorzystać z atrakcji Term Maltańskich w zaplanowanym terminie, zapraszamy w innym, dogodnym dla Ciebie. Gwarantujemy, że zabawa niezależnie od dnia będzie wyśmienita!

Tak, i mamy nadzieję, że z chęcią będziecie z nich korzystać. Amerykańscy naukowcy w swoich badaniach jednoznacznie wskazali, że jeden dzień w tygodniu przeznaczony na relaks (np. w wodzie geotermalnej) znacznie podnosi jakość życia.

Tak, dzieci do 3 lat będą nadal mogły wejść do obiektu bez opłat. Do zabawy na Termach zapraszamy jednak wszystkie dzieci (i dorosłych też).

Tak, promocja dla seniorów obowiązuje nadal. Można z niej skorzystać w dni powszednie między godzinami 9.00 a 12.00 na Basenach Sportowych i w Aquaparku, i między 15.00 a 17.00 w Świecie Saun.

Bilet wstępu dla opiekunów osób niepełnosprawnych jest bezpłatny. W tym momencie nie ma niestety możliwości nabycia takiego biletu przez internet. Mamy nadzieję, że uda nam się uruchomić tę usługę wkrótce.

Operatorem sprzedaży biletów przez internet jest ToBilet.pl. Jeśli pojawił się problem związany z zakupem biletów, kontaktuj się z nimi – pomogą!

Zespół ToBilet.pl – tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl

W tym momencie promocja dla studentów Termowlotka jest nieaktywna. Jest jednak duża szansa, na to by promocja wróciła jesienią.

VOUCHERY, KARTY WSTĘPU

Jasne, zapraszamy! Poniżej zasady korzystania z poszczególnych kart.

Multisport Plus – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark) lub 30 minut w strefie żółtej (Baseny Sportowe + Aquapark + Świat Saun). Klienci są zobowiązani do okazania dokumentu ze zdjęciem przy kasie wejściowej. Karta Multisport Plus umożliwia ponowne wejście do wybranej strefy. Aby przedłużyć pobyt należy podejść do kasy rozliczeniowej przed upływem czasu usługi w celu „przedłużenia” wejścia i rozliczyć swój dotychczasowy bilet.

Multisport Classic – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark) lub 30 minut w strefie żółtej (Baseny Sportowe + Aquapark + Świat Saun). Klienci są zobowiązani do okazania dokumentu ze zdjęciem przy kasie wejściowej. Posiadacze tej karty mogą skorzystać z wybranej strefy raz dziennie przez tyle dni, ile liczy miesiąc.

Multisport Active – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark) lub 30 minut w strefie żółtej (Baseny Sportowe + Aquapark + Świat Saun). Klienci są zobowiązani do okazania dokumentu ze zdjęciem przy kasie wejściowej. Posiadacze tej karty mogą skorzystać z wybranej strefy raz dziennie, ilość dni w miesiącu została określona w umowie.

Multisport Kids – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark)

Fit Profit – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark) lub 30 minut w strefie żółtej (Baseny Sportowe + Aquapark + Świat Saun). Klienci są zobowiązani do okazania dokumentu ze zdjęciem przy kasie wejściowej. Posiadacze tej karty mogą skorzystać z wybranej strefy raz dziennie, ilość dni w miesiącu została określona w umowie.

Fit Sport – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) Posiadacze tej karty mogą skorzystać z wybranej strefy raz dziennie, ilość dni w miesiącu została określona w umowie. Posiadacze tej karty mogą skorzystać z wybranej strefy raz dziennie, ilość dni w miesiącu została określona w umowie.

Fit Profit Dziecko – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark). Posiadacze tej karty mogą skorzystać z wybranej strefy raz dziennie, ilość dni w miesiącu została określona w umowie.

OK SYSTEM – klienci mają możliwość skorzystania z 1h w strefie niebieskiej (Baseny Sportowe) lub 1h w strefie zielonej (Baseny Sportowe + Aquapark) lub 30 minut w strefie żółtej (Baseny Sportowe + Aquapark + Świat Saun). Tabliczka z kodami na poszczególne strefy znajduje się przy kasie wejściowej po prawej stronie.

UWAGA! NIE HONORUJEMY KARTY MULTISPORT SENIOR

Też uważamy, że sprezentowanie pobytu w Termach to świetny pomysł na prezent! Najlepiej zakupić voucher lub Kartę Podarunkową na konkretna kwotę – możesz to zrobić zarówno poprzez „Kup bilet” na naszej stronie internetowej, jak i na miejscu, w Biurze Obsługi Klienta.

SAUNY

Do każdej z działających saun będzie mogła wejść połowa maksymalnej liczby osób. Czynne będą tylko sauny, w których osiągalna jest temperatura powyżej 60 stopni Celsjusza. Dostosowując się do sytuacji udostępniliśmy dla Was dodatkowo saunę w części eventowej.

W Świecie Saun nie funkcjonuje Sauna Kamienna Maximus i łaźnie parowe. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią musieliśmy wyłączyć sauny, w których temperatura wynosi mniej niż 60 stopni Celsjusza.

Jasne! Większość będzie miała miejsce w saunie Panorama, natomiast gdy wejdziecie do Świata Saun zwracajcie uwagę na informacje o tym, gdzie i o której godzinie będą odbywać się seanse konkretnego dnia.

INNE

Całkiem sporo! Zapraszamy, trzeba się o tym przekonać na żywo.

Proszę: https://termymaltanskie.com.pl/baseny-sportowe/grafik-torow/.

Grafik na cały tydzień jest zawsze aktualizowany w poniedziałek. Zdarza się jednak, że drobne zmiany pojawiają się w tygodniu. Najlepiej sprawdzać więc dostępność torów na bieżąco.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, kontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: tel. (+48) 61 222 61 61 lub (+48) 61 222 61 43 lub pisz maila: bok@termymaltanskie.com.pl.
W sytuacji gdy przy kasach jest bardzo tłoczno, może się zdarzyć, że obsługa BOK-u nie odbiera telefonu. Poczekaj chwilę i zadzwoń ponownie.
Można również kontaktować się z nami w wiadomościach prywatnych na Facebooku.