Nasi olimpijczycy

Baseny sportowe to codzienne miejsce treningów zawodowców.

Spędzają oni w wodzie nawet do 6. godzin dziennie i ćwiczą aż 11 razy w tygodniu!

Każdy z treningów może trwać około 3 godzin, a nawet więcej.

Czasem mogą dodatkowo dojść nawet zajęcia na siłowni, którą również posiadamy w hali basenowej. To dzięki niesamowitej wydolności oraz sile, którą zdobywają codziennie pod okiem najlepszych trenerów w Termach Maltańskich są w stanie łamać kolejne rekordy i reprezentować nasz kraj na najważniejszych imprezach na świecie, w tym olimpiadzie.

Zobacz, których olimpijczyków możesz spotkać w Termach Maltańskich:

baseny poznań
Kacper Majchrzak

Specjalizujący się w stylu dowolnym, brązowy medalista mistrzostw Europy, uczestnik Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro. Rekordzista Polski na dystansie 100 i 200 m stylem dowolnym.

Anna Dowgiert

Specjalizująca się głównie w stylu motylkowym oraz w stylu dowolnym. Brązowa medalistka mistrzostw Europy, a także złota, srebrna i brązowa medalistka igrzyskach wojskowych. Uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

Bardzo często gości u nas najbardziej utytułowany obecnie polski pływak, aktualny Mistrz Europy, wielokrotny olimpijczyk

Radosław Kawencki

Gościliśmy na naszym obiekcie wszystkich olimpijczyków z Rio jak również najlepszych w historii Polskiego pływania Otylię Jędrzejczak i Pawła Korzeniowskiego. Odwiedzili nas również Poznańscy Medaliści Olimpijscy, Mistrzowie Świata Rafał Szukała i Artur Wojdat.

Skip to content