Gastronomia

Wychodzisz z wody i masz ochotę na cztery obiady lub po prostu smaczną przekąskę? Nie od dziś wiemy, że pływanie i zabawa w wodzie są nierozerwalne z większym apetytem.

Jeśli więc tylko najdzie Cię ochota na coś smacznego, zapraszamy do:

 • RESTAURACJI,
  która znajduje się na tarasie strefy Aquaparku. Dostępne jest również wejście do restauracji z trybun Basenów Sportowych. W menu znajdziesz między innymi zestawy obiadowe (w tym codziennie inne specjalne zestawy dnia), zupy, świeże sałatki, naleśniki, koktajle oraz desery. Dla dzieci przewidziano specjalne zestawy. Restauracja obsługuje również grupy zorganizowane. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowane jest specjalne menu biznesowe.
 • BARÓW PLAŻOWYCH,
  w stylu hawajskim, które są czynne w sezonie letnim. Znajdziesz w nich zimne napoje, koktajle, lody, przekąski, desery, dania z grilla i typu fast food. Pierwszy bar plażowy znajduje się na Zielonym Tarasie Aquaparku, tuż za zjeżdżalniami, drugi w dolnej części Słonecznego Tarasu. W okresie wakacji funkcjonuje u nas również bar mobilny więc ulubiony koktajl dojedzie do Ciebie nawet podczas błogiego wypoczynku na leżakach!
 • LODZIARNI,
  która znajduje się wewnątrz Aquaparku, naprzeciwko basenu z falą. Jest ona czynna w sezonie letnim.
 • BARU ŚWIATA SAUN,
  w którym zjesz przekąski oraz uzupełnisz płyny po pobycie w ulubionej saunie lub uczestnictwie w jednym z seansów.