Nasi saunamistrzowie triumfują na XII Mistrzostwach Polski Saunamistrzów!

Sukces saunamistrzów z Term Maltańskich na XII Mistrzostwach Polski Saunamistrzów!

W weekend 30.05-02.06.24r. w Termach Rzymskich w Czeladzi odbył się Finał XII-stych Mistrzostw Polski Saunamistrzów podczas których saunamistrzowie z całej Polski rywalizowali o miano najlepszych w Polsce i awans do mistrzostw świata. W tym roku, po 5-ciu latach, trofeum dla najlepszych saunamistrzów wróciło do reprezentantów Świata Saun Term Maltańskich!

Jacek Ciesielski mistrzem Polski w kategorii indywidualnej

Jacek Ciesielski zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii indywidualnej po wykonaniu seansu „Otchłań” Jego sukces jest tym bardziej znaczący, że w zeszłym roku zdobył tytuł wicemistrzowski i zdecydowanie miał ochotę na więcej.

Przypominamy, że w 2019 r. triumfatorem w kategorii indywidualnej był Marcin Ciesielski, aktualny menadżer strefy Świat Saun w Termach Maltańskich oraz trener saunamistrzów.

Sukces w kategorii drużynowej

Po raz pierwszy w historii saunamistrzowie z Term Maltańskich zdobyli również tytuł mistrzowski w kategorii drużynowej. Dokonał tego wspomniany już Jacek Ciesielski z Alyoną Rumiantsevą. Ich seans – „Tango Nemesis” – zyskał wysokie noty dzięki doskonałej technice Jacka, tanecznym umiejętnościom Alony oraz porywającej historii nawiązującej do fabuły filmu „Pan i Pani Smith”.

Droga do mistrzostw świata

Zdobycie tytułów mistrzowskich zapewniło saunamistrzom z Term Maltańskich bezpośredni awans do wrześniowych Mistrzostw Świata AufgussWM, które odbędą się w Thermen Bussloo w Holandii. Saunamistrzowie z Poznania będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności na arenie międzynarodowej i rywalizację z najlepszymi saunamistrzami z całego świata.

Na czym polegają Mistrzostwa Świata Saunamistrzów?

Mistrzostwa Polski Saunamistrzów odbywają się w saunie Koloseum – największej saunie w Polsce znajdującej się w Termach Rzymskich w Czeladzi. Saunamistrzowie wykonują seanse parowe w wersji theater. Nie tylko rozprowadzają aromatyczne powietrze energicznymi ruchami ręczników pośród publiczności zebranej w saunie w rytm muzyki, ale uzupełniają pokaz o elementy prawdziwego show: grę aktorską, porywającą historię, oprawę świetlną i muzyczną oraz słowa komentarza.

Gratulacje dla zwycięzców

Jesteśmy dumni ze swoich saunamistrzów i ich osiągnięć. Sukces Jacka Ciesielskiego i Alyony Rumiantsevej jest wynikiem ich ciężkiej pracy, pasji i zaangażowania oraz wsparcia całego zespołu saunamistrzowskiego!

Życzymy im sukcesów na Mistrzostwach Świata i trzymamy kciuki za kolejne triumfy!

Termy Maltańskie zapraszają wszystkich do odwiedzenia Świata Saun i doświadczenia magii saunamistrzowskich ceremonii na własnej skórze. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy seans staje się niezapomnianym przeżyciem.

Więcej informacji na temat seansów parowych znajdziecie tutaj

Skip to content