Ferie na Dziko

Szanowni Państwo,

bezbiletowy system parkingowy funkcjonuje od 3 czerwca.

Wjazd i płatność odbywają się na podstawie odczytu

tablic rejestracyjnych. Więcej informacji TUTAJ